کامپایلر سری STM8

 

کامپایلر سری STM8

Image

کامپایلر سری STM8

در اینجا تصمیم داریم نرم افزاری را خدمت دوستان عزیز معرفی کنیم که برای برنامه نویسی (کد نویسی) میکروکنترلرهای سری ۸ STM (متعلق به شرکت ST) به کار می رود.

برای مثال برای برنامه نویسی AVR نرم افزارهایی نظیر Bascom, Codevision, Aver Studio و غیره …. استفاده می شود و به همین ترتیب برای میکروکنترلرهای  سری ۸ بیتی STM می توان نرم افزار IAR Embedded Workbench for STMicrocontroller را معرفی کرد که یکی از بهترین نرم افزارهای کد نویسی، کامپایل و Debug میکروکنترلر STM8 می باشد. (لازم به ذکر است میکروکنترلر STM32 از نوع ۳۲ بیتی و بر اساس هسته ARM می باشد که برای پروگرام کردن این نوع میکروکنترلرها می توان از نرم افزار IAR for Arm استفاده کرد)

میکروکنترلر ARM سری STM

میکروکنترلر سری۸ STM

 

شما می توانید با مراجعه به  مشخصات نرم افزار (Tab بالا) برخی مشخصات فنی این کامپایلر را مشاهده نموده و همچنین در ادامه مطلب آخرین ورژن انتشار یافته شده سال ۲۰۱۳ توسط شرکت IAR را که ورژن ۱٫۴۰٫۱ می باشد را به صورت کرک شده ( با قابلیت استفاده دائمی از تمامی ویژگی های آن) با لینک مستقیم دانلود نمایید.

ادامه مطلب…
دانلود قسمت اولدانلود قسمت دومدانلود قسمت سومدانلود قسمت چهارم

پسورد : با عرض پوزش، پسورد این فایل را به صورت فارسی وارد نمایید. یعنی زبان سیستم را به فارسی تغییر داده و سپس http://www.robotical.ir را تایپ نمایید.

که نهایتاً می شود ==> صصص.قخذخفهزشم.هق

اگر وقت کافی برای دانلود این نرم افزار ندارید، به شما “مجموعه نرم افزارهای تخصصی رباتیک و مکاترونیک” را پیشنهاد می کنیم.

مجموعه نرم افزارهای رباتیکال

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s